Plany zajęć (wrzesień 2021 - styczeń 2022)

Liceum, Szkoła Policealna i Medyczna oraz kursy

20.9.2021

Aktualizacja planów na kierunkach

T. Administracji sem. III i IV,

T.Usług Kosmetycznych sem. II, III i IV,

T.BHP sem.I

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdą Państwo plany na najbliższy semestr.

Zajęcia na dzień dzisiejszy odbędą się w systemie stacjonarnym. Tak jak do tej pory, przed zajęciami, otrzymają Państwo sms-a przypominającego o zjeździe.

Na naszej stronie w zakładce aktualności znajdą Państwo w każdy piątek przed zjazdem dokładną informację w jakim budynku oraz Sali odbędą się zajęcia. W związku z obecną sytuacją proszę przed każdym zjazdem o sprawdzanie planów na stronie. W razie jakichkolwiek zmian będą one aktualizowane.

BARDZO PROSIMY O KIEROWANIE SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM INFORMACJAMI ZAMIESZCZONYMI NA PONIŻSZYCH PLANACH ZAJĘĆ, A NIE W STREFIE SŁUCHACZA.

PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU NOSZENIA MASECZEK NA TERENIE SZKOŁY .

Zespół Żak :)

pon – pt: 9.00 - 17.00